šeštadienis, spalio 08, 2011

Kaip gražiai pasakyti bosui, kad jis idiotas?

Nežinau ar jau minėjau, bet turiu labai prastą bosą, kuris yra tikrai neblogas verslo plėtros srityje, bet siaubingas vadovas. Viską micro-managing (kaip išverst lietuviškai?), tiesiai į akis niekuomet nepasakys, kas nepatinka, netgi visas bendravimas vyksta daugiausiai Skype, tai net neturiu progos angliškai ofise kalbėti, vien tik skypinu :))

O tas skypinimas labai išmuša iš vėžių, nes skype žinutė kaip ir reikalauja atsakymo iškart. Tai ir būna - darai kokią užduotį - Skype žinutė - "Kurioj vietoj tu mus matai Google?". Turi mesti ką darai ir tikrinti Google mūsų reitingo pozicijas tuo momentu. Nesvarbu, kad turim programinę įrangą, kuri tikrina reitingus kiekvieną dieną. Jis jaučiu mūsų reitingus tikrina po 5 kartus per valandą ir galvoja, kad pasikeis :)

Po kokių 10-15 min vėl įmeta Skype žinutę su kokiu nors straipsniu ir klausia - kokia mano nuomonė apie tai? Vėl mesk viską, skaityk straipsnį, pasakyk savo nuomonę, kurios greičiausiai nė nepaisys.

Dar po 15 min vėl Skype - ar darai SEO? Darau, darau, taigi mano toks darbas, negi reikia kas valandą vis pasitikrinti? :)) Tai aš dabar namie niekuomet neįsijungiu Skype, nes net ne darbo metu persekioja ir rašinėja žinutes :)) Pastaruoju metu jau pradėjau ignoruoti nereikšmingas jo žinutes ir neatsakinėti, jei tai nėra tiesioginis klausimas, o tik koks nors pasvarstymas ar retorinis klausimas - "kaip manai, ar pakilsim reitinguose su tuo ką darom?"

O vakar po savaitės "priekabiavimo" Skypu jau matyt neištvėriau. Mano viena iš užduočių yra generuoti susidomėjusių klientų srautą mūsų pardavėjams. Tenka išbandyti įvairiausius šaltinius ir įvertinti ar jie tinkami, ar ne. Prieš savaitę turėjom vieną šaltinį, kuris generavo nemažai užklausų, bet kaip paaiškėjo žmonės VISIŠKAI nesidomėjo mūsų produktu. Taigi teko nutraukti bendradarbiavimą. Vakar sulaukiu eilinės Skype žinutės - "Kaip manai, gal reikėtų dar kartą išbandyti juos? Gal šįkart bus geriau?" Vietoj to, kad pradėt aiškinti, kad čia bereikalingas pinigų švaistymas susiradau Einšteino citatą ir nusiunčiau jam:
Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results.
Gavau atsakymą "LOL" ir tuo viskas pasibaigė. Tikėkimės su visam :))

5 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Anglosaksiskas darbinis bendravimas.Atsakymas labai lietuviskas.As pasitelkiu "glusuma" ir "akluma"...Didziojoje Britanijoje.Penki metai, bet pasiteisina...

Simonas rašė...

Šauniai pasakyta :D

Žiupsnelisdruskos rašė...

Geeras patiko. As va irgi tokia micro-managere turiu - o dievuleliau, kiekvienam zingsny turi atsiklausti, nes neduok die ko nors nepalaimins ji tai ojojoj, kalnai sugrius, juros isdzius.. Ir vilkina viska iki negalejimo..

Labai noreciau rasti tinkama citata ir as tokiai.. :)

Gintautas rašė...

Nu bet bosas tai turi kažkokių pranašumu jei jau yra bosas? Ir buginimą skypej jau reiktų atleisti. Kad tik tokios bėdos būtų bendraujant su bosais...

Anonimiškas rašė...

Laukiam pratesimo sia tema!!!