šeštadienis, rugsėjo 24, 2011

Savaitė Queenstown'e

Šią savaitę dirbau Zelandijoj, Queenstown'e.
Iki šiol sunkiausi darbai, kuriuos esu dirbus, buvo naktinės pamainos šaldytų picų skyriuj vienam iš Viskonsino fabrikų ankstyvais studijų metais ir šieno krovimas paauglystės vasarom. Dabar sunkiausios darbo savaitės titulais atitenka Queenstown'ui. Min 16 valandų darbo per dieną, 200 diedų, 5 video operatoriai ir užduotys nuo promo video prodiusavimo iki 2013 metų programos vizijos suderinimo.

Tie kas sako, kad jiem darbo kelionės patinka - arba meluoja, arba mažai dirba, arba labai mažai keliauja:) Man dirbti patinka ofise. O keliauti patinka su Linu. Labai paprasta laimės formulė.

Tiesa, Zelandija yra vis tiek turbūt pati gražiausia šalis pasauly..

3 komentarai:

Jurga rašė...

Sutinku, kad dažniausiai žmonėms patinka pati keliavimo idėja :) Bet mano darbinės kelionės paprastai irgi tokios - beprotiškas darbo tempas, viešbutis, susitikimų kambariai ir šalies vaizdai važiuojant taksi ar skrendant lėktuvu, kai jau nabesinori nieko, tik miegoti.

Tavo laimės formulei pritariu absoliučiai. Keliauti - su brangiausiais žmonėmis :)

rcg45j8c rašė...

Gerai, kad komandiruotes i pacia graziausia sali, o ne i Panevezi pvz :) ziauriai grazus vaizdai!

Anonimiškas rašė...

Netyčia googlindama atradau jūsų blog'ą ir tenorėjau pasakyti, kad labai gražios nuotraukos! Australija ir Naujoji Zelandija stovi mano svajonių sąrašo viršūnėje, tad labai įdomu paskaityti apie gyvenimą ten :)