pirmadienis, rugsėjo 13, 2010

A-T-O-S-T-O-G-A. Pirma dalis. Brampton sala.

Ech.. Salos yra gėris...
Ypač tada, kai kai būni ant “nuvarytus arklius nušauna” ribos. Toli nuo visko. Mobilaus ryšio nėr. Gražu bele kiek. Visi aplink tave šokinėja ir vienintelis rūpestis kaip nepamiršti ir laiku apsiteplioti saulės kremu. Nes saulė nuspirgina odą, net tada kai jos nėra. Atrodo visiškai apsiniaukę ir beveik lynoja – o vakare žiū – šikna ir nudegus. Marazmas kažkoks.

Rutina

Papusryčiauji. Pasitūsini su kokiu vandens sportu, tada pamirksti kokiam baseine. Tada papietauji. Tada pamiegi.Tada pasnorkelini (gal kas žinot kaip tas reikalą įvardina norminė lietuvių kalba? Įtariu, kad kaip nors baisiai juokingai:))
Tada paskaitai po palme arba pasivalkioji po salą. Tada pavakarieniauji. Pasiurbi vyno ar kokteilių. Ir viskas.Kadangi Brampton’as yra jaunavedžių medaus mėnesio ar šiaip porų atostogų vieta, tai jokių bendrų tūsų vakarais nebūna, o jei ir būna tai jie matyt vyksta už uždarų durų:) Žodžiu ramu. Man buvo žiauriai gerai, bet kokia linkmybių išsiilgus siela turbūt būtų numirus ir reinkarnavusis bent kelis kartus.

Flora ir fauna

Fauna of course. Papūginai įgudę tiek, kad savarankiškai įskrenda į kambarį, 100% tikslumu nunaviguoja prie arbatų ir iš dviejų trijų dešimčių skirtingų pakelių sėkmingai išsirenka ir pasivagia cukrų. Tada tupi ant balkono ir juokiasi mum į akis. Juokai ne juokais. Jei kam nors šaus į galvą daryti kokią studiją “papūginai ir diabetas” – galėtų tą tyrimą pradėti nuo Bramptono.Tada gyvatės. Bele kiek gyvačių iš tikrųjų. Jos tipo geros ir kontaktui atsitikus pas Abraomą tikrai nenusiustų. Bet vis tiek širdis stabteli susimačius.

Tada driežai, iguanos ir kiti jų pusbroliai ir pusseserės. Būtų nieko. Man vis dar egzotika. Bet jie su tokiu pasimėgavimu išsikasa ir suryja tingiai besiraivančias riebias kirmėles, kad ilgainiui drąsiai išvystyčiau nevalingo gokčiojimo refleksą vos juos pamačius.Kengūrinai. Pasiimant golfo lazdas reikia pasižadėti, kad labai stengsies nenumušti kengūros golfo lauke. Tas yra sudėtingiau, nei kad gali nuskambėti:)

Žuviukai, vėžliai ir kita Koralų jūros fauna. Baisiai gražu. Pirmas dienas mirkom vandeny be sustojimo. Bet tada užplaukiau ant rajos ir mano saugumo jausmas išgaravo akimirksniu. Faktas, kad raja susitvarkė su Styvu Irwin’u nebedavė ramybės.

Sportai

Čia jau beveik iš fantastikos serijos. Kas mane nors kiek pažįsta, žino, kad aš su sportu neturiu nieko bendra. Nei sportuoju, nei žiūriu ir apskritai visa kas su tuo susiję man varo absoliutų nuobodulį. Vienok atostogos, pina kolados ir faktas, kad Brampton saloj gražių ir atletiškų žmonių tiesiog nebuvo (t.y. nėra prieš ką kompleksuoti ir nėra prieš ką vaidinti) suinspiravo mudu išbandyti viską, kas tik buvo galima išbandyti.Finale paaiškėjo, kad Linas turi nemažą talentą buriavimui, o aš visus apdedu ant jūros kajakų. Va taip va.

P.S.
Linui sala kažkaip labai tiko prie veido:) visi klausinėjo ar jis ne jogas ko tai.Pirmos dalies pabaiga. Gal bus daugiau:)

7 komentarai:

Asta rašė...

ech...neturiu, ka pasakyt :) afigienaj grazu ten pas jus. TOBULOS ATOSTOGOS!:)
p.s. kaip tigru avialinijos?

Zivile rašė...

Oj Tigrai normaliai. Tarptautiniam skrydziui turbut nesirinkciau, bet vietiniam tai viskas super. I prieki velavom kokia valanda isskristi, bet atgal be dramu.

Anonimiškas rašė...

Rodos, paviršinis nardymas- snorkelinimas lietuviškai :)

Marko

Zivile rašė...

ech jokios egzotikos ir jokio juoko su tuo pavirsiniu nardymu.. :)

Marko, milijonas metu:)kada pribusi?

Anonimiškas rašė...

linai,

pakurk nba fantasy lyga..
jau arteja.. :)
statyba

Anonimiškas rašė...

Zuzu, nerealiai atrodai su ta skrybele ;) sounds like tobulos atostogos! isskyrus gyvates, brr.

gin rašė...

gražu ir šilta:)
linkėjimai:)