penktadienis, rugsėjo 24, 2010

A-T-O-S-T-O-G-A. 2 dalis. Didysis Barjerinis Rifas

Keista rašyti apie atostogas, kai jau pilnu tempu esam sugrįžę į darbus:) Anyway. Antra dalis buvo irgi tokia nieko sau.


Nuvairavom į Airlie Beach. Apsistojom nerealiuose apartamentuose. Gerai pasitūsinom Didžiajam Barjeriniam Rife. Sako, kad jis vienas iš 7 natūralių gamtos stebuklų. Gal ir taip, bet per nežmonišką turistų masę (1 milijonas keliautojų per metus) dalis to stebuklo kažkur tiesiog nugaruoja:) Bet buvo gražu:) kažkaip pagalvojom, kad šeimom su vaikais ten būtų tobula. Įkiši nosį į vandenį, o ten visas Disneilendas ir dar daugiau:)
Mokėmės nardyti truputį. Snorkelinom. Pasiskraidėm malūnsparniu.Linas apsijuokė prieš visus, kai gerą pusvalandį rife snorkelino su vaikams skirta kauke ir vamzdeliu. Sako, oj oj. Šūdina kaukė papuolė man. Vandenį leidžia. O jau vamzelis toks, kad pasimeta burnoj. Jo. Dar gerai kad į vaikiškus ląstus nebandė kojos įkišti:)


O čia kaip jau minėjau praeitą kartą: Linas kažkaip labai flirtavo su fotiku per visas atostogas. Palyginimui jo ir man baseino fotosesija;))))Ok. dar kada gal brūkštelsiu apie trečią atostogų dalį:) irgi buvo gerai. Gal net sakyčiau geriausiai.

4 komentarai:

sarune rašė...

Ech! Faina, net seile tysta...

fk rašė...

Tobula ......

Asta rašė...

as jau noriu verkti...

Vaida rašė...

o jaaaaaaaaaazzzzzaaaaaaauuuuu. Manau, kad būtent taip turi atrodyti tobulos atostogos. užskaitom. užsirašom į planus.