ketvirtadienis, lapkričio 26, 2009

"Grižk iš darbo laiku" diena Australijoje

Kadangi mano darbas kažkiek susijęs su Lietuva, tai nelabai norisi čia pasakoti visokių "bajerių". Bet po šiandienos akibrokšto - neištvėriau :)

Kaip žinia Australijoje mėgsta visokias iniciatyvas ir ta proga kuria temines dienas ar mėnesius - Movemberis (vyrų prostatos vėžio žinomumui skatinti), Pink Ribbon Day (skirta krūties vėžiui), Daffodil Day (skirta bet kokiam vėžiui) ir t.t. Tai lapkričio 25 diena buvo paskelbta "Grįžk iš darbo laiku" diena:
www.gohomeontimeday.org.au

Paėmiau ir išsiunčiau nuorodą visam darbo kolektyvui pasilinksminimui :)

O šiandien ryte gaunu iš boso laišką:
Linai, žinau, kad čia greičiausiai pajuokavai, bet žinok, kad pakankamai sunku priversti darbuotojus į darbą ateiti laiku, todėl ateityje prašau nebesiųsti šitokio šlamšto. Ačiū.

W00t?? Jau ir nekaltai pajuokauti negalima? Juolab, kad tik aš tą dieną išėjau iš darbo laiku :) Matyt pasiskaitė per naktį apie iniciatyvą ir išsigando, kad iš tikrųjų žmonės pas mus ofise per daug dirba, per mažai uždirba ir pradės maištauti...

6 komentarai:

Vilmis rašė...

nu va, o pas mus visi anksčiau laiko draugiškai į barą išėjo :D

Asta rašė...

darbdaviai siuo metu laaaabaj jautrus :)

Linas rašė...

Tai kad Australijoje krize jau lygtais baigesi... Bet su jo tokiu "vadovavimu", tai jauciu ir yra viena priezaciu, kodel firma neuzdirba kiek galetu...

Evaldas rašė...

linai tu atsargiai su komentarais :) poto reiks aiskintis ka turejai aomny :)

Asta rašė...

kada atvaziuojat in Lt?

Zivile rašė...

Busim 23 vakare