trečiadienis, gegužės 04, 2011

Kuala Lumpuras. Malaizija

Velykinis savaitgalis šiais metais pasitaikė kaip niekad ilgas, nes po Velykų iškart sutapo ANZAC Day, kas pridėjo dar 2 laisvas dienas. Taigi, kaip patys australai sako - longest weekend ever proga suplanavom 4 dienų kelionę į Kuala Lumpurą, Malaizijoje.


Nors gyvenom prabangiam viešbuty su langais į Petronas Towers, bet matyt šį kartą klaidingai pasirinkom atostogų vietą. Tiek išvargę abu buvom po visų darbų, kad daugiausiai laiko praleisdavom viešbučio baseine siurbčiodami kokteiliukus :) Reikėjo rezervuotis kokį resort'ą ir pragulėti visas dienas, nes Kuala Lumpuras gan aktyvus miestas ir visiškai nepritaikytas pėstiesiems. Norint pereiti gatvę reikia geras 15 min laukti žalio ir tai ne kurie vairuotojai dumia net per raudoną... Sakoma, kad Malaizijoje yra ne eismo taisyklės, o rekomendacijos :))

Na bet jau atvažiamom į Kuala Lumpurą, tai reikia išbandyti vietinius džiaugsmus. Vietinį transportą......vietinį maistą jų valgyklėlėse...... ir vietinį pedikiūrą:Visai faina buvo, kol neatėjo indas ir visos žuvytės nulėkė pas jį. Matyt žuvytėms labiau patiko indiškas maistas :))Na dar apsišopinom šiek tiek Kuala Lumpuro "Gariūnuose" - China Town, kur visos prekės tikrai REAL :))


O jau įkyrūs! Živilė sako, tai kad per mažos tavo prekės man. O pardavėja - "You have so big this..." ir rodo į klubus :)) Pripratę savo smulkioms mergytėms viską pardavinėti, tai sunku europietėms čia...

Na o iš Kuala Lumpuro grįžom praštmatniai - prieš skrydį pasidarėm Malajų masažą, o po to nei iš šio nei iš to gavom upgreidą į Business klasę Emiratuose :)) Tai išbandžiau viską ką siūlė. :) Grįžus nuo to net vidurius paleido :))

Bet taip patiko ta Business klasė, kad dabar abu galvojam, kuo gi čia papildomai užsiėmus, kad galėtume visuomet taip skraidyti. :) Any advice?

3 komentarai:

Asta rašė...

ir taip buna? :))

Vilmis rašė...

teks pasistengti sekančiame pokerio turnyre :)

Andrius B rašė...

Pokery dabar bus svarbu ne tik dėl malonumo dalyvauti...