sekmadienis, balandžio 19, 2009

Apie pavydą

Sakėt, kad pavydu, kad per Velykas kažkas miega ant raudono Australijos smėlio? Ech niekis.. Aš kiekvieną kartą mirštu iš pavydo, kai mano viena draugė nufotografuoja kitas drauges.  Ir tai vyksta Lietuvoj.  Ir net nežinau kam pavydžiu daugiau. Šarūnei, kad kas kart vis geriau fotografuoja. Savo merginoms, kad kaskart vis geriau atrodo. Ar kad manęs tose nuotraukose nėra..
Ech... Moralas turbūt baisiai paprastas ir senas kaip pasaulis. Pastoviai norisi to - ko neturi.. Gero sekmadienio:) Čiupkit fotikus ir eikit į pavasarį. O jei niekas gražiai nesigauna - pasiimkit kartu Šarūnę:)

8 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Hi hi Aciu . Malonus pavydas:) Australija vis dar mano planuose, keliaut nezadu sustot. O iki to laiko dar gal net patobulesim:) As jau matau ka su tavim daryciau ir kaip fotkinciau. Beje gal iki to laiko pavyks pagaliau ir "hasseli"( cia mano trokstamas fotikas) nusipirkti

Anonimiškas rašė...

grazus portretas:) promo?

aiduke rašė...

Tikra tiesa - visada atrodo, kad kitoje gatvės pusėje langai šviesesni!
Šarūnės nuotraukos irgi nuostabios! Ramios tokios...

Asta rašė...

gana apie pavyda!ka nors naujo prasom :)

Valda rašė...

nu Zivile su tuo pavydu tai kaip ce pasakius, as kai pas Margarita bloge pamaciau tavo fotke!!! isimylejau is naujo :) "scary beautiful"!

linkejimai abiem ;)

Zivile rašė...

valda, mes irgi su linu vis ziurejom kaip nerealiai atrodai su M ant ranku:) galu gale nusprendem, kad kuo toliau, tuo visi darosi grazesni. kazkaip visai smagus atradimas dabartiniam amzinos jaunystes kulto kontekste:))

to anonymous: jei jau taip sakai, kad promo, tai vadinasi promo. bet uztat laaabai grazaus portreto:))

Vilmis rašė...

na, reiks dar vieną blogą užsiprenumeruoti :)

Zivile rašė...

aiduke, o tu pati nuostabiai fotografuoji! linas atrado tavo bloga:)