Naujoji Zelandija - darbas, gyvenimas, vizos...

Naujoji Zelandija - puiki šalis gyventi. Norintiems įsikurti Naujojoje Zelandijoje pateiksiu šiek tiek apibendrintos informacijos ir keletą naudingų nuorodų. Turistaujantiems siūlau paskaityti mūsų įrašus užvardintus "naujoji zelandija" :))

Naujosios Zelandijos žemėlapis

NZ žemėlapis - patogiausia naudotis Google žemėlapiu.

Naujosios Zelandijos vizos

Immigration New Zealand - naujausia informacija apie Naujosios Zelandijos vizas ir galimybes įsikurti. Mes įsikūrėm per Temporary Work Visa, kai darbdavys pasiūlė Živilei darbo kontraktą.

Lietuvos piliečiams norintiems atvykti į Naująją Zelandiją tik paturistauti, jokių vizų nereikia. Viza išduodama vietoj ir galioja 3 mėn. Reikia parodyti atgalinį bilietą ir gali paprašyti įrodymo, kad turite pakankamai lėšų kelionei.

Darbas Naujojoje Zelandijoje

Susirasti darbą Naujojoje Zelandijoje per atstumą gan sunku, bet galite išmėginti šiuos pagrindinius darbo paieškos portalus:

Gyvenimas Naujojoje Zelandijoje

Zelandijoje visai populiaru nuomotis namus/butus su kambariokais, todėl galite pabandyti pasiieškoti "flatmates" - ir pigiau, ir naujų draugų susirasit, jei karmos sutaps. :)

Vairavimas Naujojoje Zelandijoje

Su europietiško standarto lietuvišku vairuotojo pažymėjimu galima važinėti iki 12 mėnesių. Tuomet reikia išsilaikyt zelandietišką pažymėjimą arba išvykti iš šalies kur nors paturistauti ir tada lietuviškas pažymėjimas galios vėl 12 mėn. :)) Daugiau NZ Transport Agency svetainėje...

Lietuviai Naujojoje Zelandijoje

Lietuvių bendruomenė NZ
Bro1 - lietuvio gyvenančio Velingtone blogas.
Acupuncture - reikia akupunktūros Auklande? Pats išbandžiau :) Liuks!